Doprava zdarma

Při nákupu nad 3 500 Kč vám zboží dopravíme zdarma!

Sleva při nákupu

Při nákupu nad 5 000 Kč sleva 2% a nad 10 000 Kč sleva 5%.

Peníze zpět za nákup

Do peněženky se Vám načtou peníze zpět za nákup.

Velkoobchod

Nabízíme výhodné podmínky a ceny pro velkoodběratele.

Slevy, doprava, platba

SLEVY

Poštovné zdarma

Kromě možnosti osobního odběru v naší skladové prodejně máte možnost nechat si vybrané a objednané zboží zaslat ZDARMA. Poštovné zdarma platí pro objednávku v celkové hodnotě alespoň 3.500 Kč.

Slevy na nákup

Výše slev se odvíjí od celkové ceny Vašeho nákupu.

Cena nákupu Sleva
nad 5.000 Kč 2 %
nad 10.000 Kč 5 %

Slevový systém „Peněženka“

 • Využívání tohoto slevového systému mohou pouze registrovaní zákazníci.
 • Nabízíme benefity v podobě slevového systému "Peněženka". Dle finanční částky nákupu se Vám připíše určitý obnos peněz zpět na Váš účet do tzv. "Peněženky", kterou můžete uplatnit jako slevu na další nákup.
 • Finanční obnos, který můžete použít při příštích nákupech je podmíněn: 1. připsání platby na náš účet, za vaši objednávku (doběrečné/převodem) 2. převzetí zásilky.
 • Částku z vaši peněženky můžete libovolně uplatňovat na dalších nákupech, s tím, že z každé další objednávky se vám přičítají další částky do vaší peněženky.
 • Upozorňujeme: Využívání a uplatňování částek z peněženky funguje na výše uvedených principech s pravidly a nelze tuto částku jakkoliv jinak vymáhat (zasláním na bankovní účet, vyplacením v hotovosti, či uplatněním v jiném e-shopu či obchodě.), funguje čistě jako benefitní slevový systém na eshopu www.jkstylcz.cz a při nedodržení / porušení pravidel využívání peněženky, si jako provozovatelé www.jkstylcz.cz vyhrazujeme právo zrušení uživatelského účtu, či neuznání slevy na objednávku/ky.
 • Pokud by vyvstala jakákoliv nejasnost či problém, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

DOPRAVA

Způsoby dopravy a podmínky

 • Skladové zboží připravujeme k expedici standardně do 2 dnů. Nemůžeme-li zboží včas dodat, nebo není některá z položek objednávky momentálně skladem, neprodleně Vás uvědomíme o termínu dodání.
 • Zboží odesíláme v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. Obsahem zásilky je také faktura plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.
 • Zákazník je před převzetím zásilky povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci. Podepsáním dodacího listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo bez jakéhokoliv mechanického poškození.
 • Zboží vyskladňujeme a odesíláme bez zbytečných průtahů, tak aby Vám bylo doručeno v nejkratším možném termínu. Neneseme zodpovědnost za prodlení způsobené bankovními službami, dopravní službou nebo dalšími okolnostmi na které nemáme vliv.
 • V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
Doprava ČESKÁ REPUBLIKA Cena
Osobní odběr Zdarma
GLS do 1 kg 95 Kč (zdarma nad 3.500 Kč)
na 1 kg 105 Kč (zdarma nad 3.500 Kč)
TopTrans 285 Kč
Poukázka e-mailem Zdarma
Poukázka poštou 50 Kč
   
Doprava SLOVENSKÁ REPUBLIKA Cena
GLS od 9 EUR
TopTrans od 15 EUR
   
Doprava OSTATNÍ ZEMĚ Cena
GLS Dle dohody
   

PLATBA

Platba Popis
Hotově Zboží můžete zaplatit při osobním odběru v sídle naší společnosti nebo na místě určeném prodávajícím po předchozí domluvě.
Dobírka Zboží bude zasláno na dobírku, celou částku od Vás vybere přepravce.
Bankovní převod Platbu zašlete na náš účet: 285153296/0300. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Zboží odesíláme okamžitě po připsání částky na náš účet. Pro zahraničí  IBANCZ5503000000000285153384
BICCEKOCZPP