Doprava zdarma

Při nákupu nad 3 000 Kč vám zboží dopravíme zdarma!

Sleva při nákupu

Při nákupu nad 5 000 Kč sleva 2% a nad 10 000 Kč sleva 5%.

Peníze zpět za nákup

Do peněženky se Vám načtou peníze zpět za nákup.

Velkoobchod

Nabízíme výhodné podmínky a ceny pro velkoodběratele.

Slevy, doprava, platba

SLEVY

Poštovné zdarma

Kromě možnosti osobního odběru v naší skladové prodejně máte možnost nechat si vybrané a objednané zboží zaslat ZDARMA. Poštovné zdarma platí pro objednávku v celkové hodnotě alespoň 3.000 Kč.

Slevy na nákup

Výše slev se odvíjí od celkové ceny Vašeho nákupu.

Cena nákupu Sleva
nad 5.000 Kč 2 %
nad 10.000 Kč 5 %

Slevový systém „Peněženka“

 • Využívání tohoto slevového systému mohou pouze registrovaní zákazníci.
 • Nabízíme benefity v podobě slevového systému "Peněženka". Dle finanční částky nákupu se Vám připíše určitý obnos peněz zpět na Váš účet do tzv. "Peněženky", kterou můžete uplatnit jako slevu na další nákup.
 • Finanční obnos, který můžete použít při příštích nákupech je podmíněn: 1. připsání platby na náš účet, za vaši objednávku (doběrečné/převodem) 2. převzetí zásilky.
 • Částku z vaši peněženky můžete libovolně uplatňovat na dalších nákupech, s tím, že z každé další objednávky se vám přičítají další částky do vaší peněženky.
 • Upozorňujeme: Využívání a uplatňování částek z peněženky funguje na výše uvedených principech s pravidly a nelze tuto částku jakkoliv jinak vymáhat (zasláním na bankovní účet, vyplacením v hotovosti, či uplatněním v jiném e-shopu či obchodě.), funguje čistě jako benefitní slevový systém na eshopu www.jkstylcz.cz a při nedodržení / porušení pravidel využívání peněženky, si jako provozovatelé www.jkstylcz.cz vyhrazujeme právo zrušení uživatelského účtu, či neuznání slevy na objednávku/ky.
 • Pokud by vyvstala jakákoliv nejasnost či problém, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

DOPRAVA

Způsoby dopravy a podmínky

 • Skladové zboží připravujeme k expedici standardně do 2 dnů. Nemůžeme-li zboží včas dodat, nebo není některá z položek objednávky momentálně skladem, neprodleně Vás uvědomíme o termínu dodání.
 • Zboží odesíláme v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. Obsahem zásilky je také faktura plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.
 • Zákazník je před převzetím zásilky povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci. Podepsáním dodacího listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo bez jakéhokoliv mechanického poškození.
 • Zboží vyskladňujeme a odesíláme bez zbytečných průtahů, tak aby Vám bylo doručeno v nejkratším možném termínu. Neneseme zodpovědnost za prodlení způsobené bankovními službami, dopravní službou nebo dalšími okolnostmi na které nemáme vliv.
 • V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
Doprava ČESKÁ REPUBLIKA Cena
Osobní odběr Zdarma
DPD 95 Kč (zdarma nad 3.000 Kč)
TopTrans 255 Kč
Poukázka e-mailem Zdarma
Poukázka poštou 50 Kč
   
Doprava SLOVENSKÁ REPUBLIKA Cena
DPD 250 Kč
TopTrans  
   
Doprava OSTATNÍ ZEMĚ Cena
DPD Dle dohody
   

PLATBA

Platba Popis
Hotově Zboží můžete zaplatit při osobním odběru v sídle naší společnosti nebo na místě určeném prodávajícím po předchozí domluvě.
Dobírka Zboží bude zasláno na dobírku, celou částku od Vás vybere přepravce.
Bankovní převod Platbu zašlete na náš účet: 285153296/0300. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Zboží odesíláme okamžitě po připsání částky na náš účet. Pro zahraničí  IBANCZ5503000000000285153384
BICCEKOCZPP