Doprava zdarma

Při nákupu nad 3 500 Kč vám zboží dopravíme zdarma!

Sleva při nákupu

Při nákupu nad 5 000 Kč sleva 2% a nad 10 000 Kč sleva 5%.

Peníze zpět za nákup

Do peněženky se Vám načtou peníze zpět za nákup.

Velkoobchod

Nabízíme výhodné podmínky a ceny pro velkoodběratele.

JK Styl CZ s. r. o.

Společnost JK Styl CZ s.r.o. jsme založili s velkým odhodláním a tvůrčí vizí 19. ledna 2004. Za naše sídlo jsme zvolili obec Slatina u Bílovce. Klíčovému kroku ovšem předcházelo dřívější rozhodnutí zakladatele Ing. Stanislava Kaduly věnovat se ihned po roce 1989 produkci nábytku, v tehdy pronajatých prostorách v Bílovci. Brzy po zahájení činnosti se objevuje příležitost spolupráce s holandským partnerem na výrobu malířských stojanů a po odsouhlasení prvních vzorků se výroba začíná rozvíjet a z původních 3 modelů se rozšířila až na modelů 12!

V současnosti jsme specialisté na výrobu a prodej kvalitního vybavení pro umělecké malíře, zajišťujeme vybavení profesionálním umělcům, malířům, uměleckým školám, všem subjektům, které připravují talentované malíře, všem kteří se poctivě a s radostí věnují malířským aktivitám a chtějí naplnit své malířské vlohy. Máme široké portfolio produktů, reflektující individuální přání i dostatečné zásoby abychom uspokojili rychle vaši potřebu po kvalitním výtvarném vybavení.

Zvolili jsme si a stále tvoříme osobitou cestu upřednostnění kvality a vlastních inovací ve výrobě před masovou produkcí z Asie.

Naši společnost rádi nazýváme rodinnou, což dokládají nejen skladové a montážní prostory našeho upraveného rodinného domu, kde firma realizuje většinu svých činností, ale také aktivní a odpovědné zapojení členů rodiny (táta, máma a dcera) do realizace všech našich projektů.

Od poloviny roku 2004 spolupracujeme s Německou firmou Feurer+Sohn GmbH (pod značkou Kolibri) v oblasti prodeje štětců a od roku 2007 se částečně podílíme na jejich výrobě. Nyní máme 2 stálé externí pracovníky na výrobu štětců.

V roce 2008 jsme rozšířili nabídku výtvarných potřeb o barvy, rámečky s plátnem a blindrámy. Od druhé poloviny roku 2008 jsou k dispozici webové stránky s e-shopem, jejichž prostřednictvím si můžete nakupovat z pohodlí domova. Od roku 2013 ručně vyrábíme desky s plátnem a v roce 2014 přibyli 2 pracovníci, kteří se podílí na obchodních aktivitách a výrobě. Celkově má společnost 3 externí pracovníky a 4 zaměstnance.

Výtvarné potřeby dodáváme především na tuzemský trh, ale také vyvážíme do zahraničí - Slovensko, Anglie, Norsko, Finsko, Švýcarsko, Německo, Řecko a další. Přes 8 let jsme vyráběli a dodávali malířské stojany společnosti Daler-Rowney, s kterými jsme navrhli zajímavý malířský stojan UNI A3 a následně jsme jich vyrobili 24.000 ks za 6 měsíců pro trh v USA a Anglii.

Každoročně se účastníme veletrhu ve Frankfurtu prostřednictvím německé firmy Feurer+Sohn GmbH a také veletrhu Kreativ v Ostravě.