Sada s malířským stojanem Renoir olej

Kód zboží: R/DPEB-OLEJ

Olejová sada se skvělou kombinací stolního malířského stojanu s kufříkem a výtvarnými potřebami.

 

Olejová sada se skvělou kombinací stolního malířského stojanu s kufříkem a výtvarnými potřebami.

Sada obsahuje:

  • Stolní malířský stojan Renoir - vyroben z kombinace kvalitního bukového dřeva a překližky. Je povrchově upraven ekologickým olejem. Horní pracovní desku je možné polohovat a plátno fixovat přítlačným táhlem. Zajímavostí tohoto stojanu je úložný prostor s vysouvacím šuplíkem.
  • 24 ks olejových barev UMTON 20 ml - Olejové barvy určené především pro profesionální malíře a školy. Kvalita je srovnatelná s olejovými barvami předních evropských firem. Jsou vyrobeny z prvotřídních, jemně mletých pigmentů, jejichž chemické složení je naprosto spolehlivé, bez nežádoucích příměsí a jsou dokonale odolné vůči agresivitě prostředí.
  • Terpentinový olej 50 ml - Rektifikovaný terpentin je nejpoužívanějším malířským přípravkem při olejomalbě. Terpentinový olej se hodí k přímému ředění barev, též k ředění malířských laků a ředidel (ne fixativu!).
  • Lněný olej 50 ml - za studena presovaný lněný olej. Nejpoužívanější mastný olej pro ředění mistrovských olejových barev. 
  • Sada štětců 8503/8 - Kolibri sada 3 kulatých štětců ze serie 8503 ve velikostech 2, 5, 8 a 3 plochých štětců ze serie 8508 ve velikostech 4, 8, 12. Štětce ze serie 8503 a 8508 patří do řady "PRIMUS", charakterizují se tvrdšími syntetickými štětinami a příjemnou cenou. 
  • Tekutý čistič štětců 250 ml - vyznačuje se vysokou schopností čištění, rozpustností, jemností ke štětinám a biologickou rozložitelností.
  • Ekonomická deska s plátnem 24 x 30 cm - Sololitová deska tloušťky 3 mm potažená bavlněným plátnem (napuštěno univerzálním akrylovým šepsem). Plátno je seříznuté podél okrajů desky, nepřesahuje na spodní stranu. 
 

DOPORUČUJEME K PRODUKTU