Sada s malířským stojanem Renoir akryl

Kód zboží: R/DPEB-AKRYL

Akrylová sada se skvělou kombinací stolního malířského stojanu s kufříkem a výtvarnými potřebami.

 

Akrylová sada se skvělou kombinací stolního malířského stojanu s kufříkem a výtvarnými potřebami.

Sada obsahuje:

  • Stolní malířský stojan Renoir - vyroben z kombinace kvalitního bukového dřeva a překližky. Je povrchově upraven ekologickým olejem. Horní pracovní desku je možné polohovat a plátno fixovat přítlačným táhlem. Zajímavostí tohoto stojanu je úložný prostor s vysouvacím šuplíkem.
  • 24 ks akrylových barev Maimeri Polycolor 20 ml - Akrylové barvy Polycolor značky Maimeri splní nároky pokročilých začátečníků i profesionálních umělců. Barva v 20 ml tubě zaručí jednoduchost aplikace a její rychlost použití. Polycolor mají vysoký obsah pigmentu sametového vzhledu, hustotu a konzistenci, jako pojivo je použitá obzvláště jemná akrylová emulze. Zasychají velmi dobře a zaručují vysokou odolnost.
  • Závěrečný lak 400 ml (satén - pololesklý) - Ghiant Varnish H2O lak slouží k ochraně akrylových a olejových maleb. Nezničí barvy.Pro akrylové malby aplikujte dvě tenké vrstvy v intervalech nejméně 12 hodin. Před aplikací se ujistěte, že je malba suchá. Ponechejte malbu uschnout nejméně po dobu 48 hodin.
  • Sada štětců 8503/8 - Kolibri sada 3 kulatých štětců ze serie 8503 ve velikostech 2, 5, 8 a 3 plochých štětců ze serie 8508 ve velikostech 4, 8, 12. Štětce ze serie 8503 a 8508 patří do řady "PRIMUS", charakterizují se tvrdšími syntetickými štětinami a příjemnou cenou. 
  • 2 ks mýdla na čištění štětců - Přírodní chlupy štětců by měly být pravidělně ošetřovány Kolibri mýdlem k čištění štětců. Mýdlo má specifickou vůni a jeden kus odpovídá 75 gramům. Ke všem typům chlupů je šetrný, tudíž nedochází k nežádoucímu vypadávání ani jiným poškozením. Díky přírodnímu tuku v mýdle chlupy zůstávají elastické a nelámou se tak rychle. 
  • Ekonomická deska s plátnem 24 x 30 cm - Sololitová deska tloušťky 3 mm potažená bavlněným plátnem (napuštěno univerzálním akrylovým šepsem). Plátno je seříznuté podél okrajů desky, nepřesahuje na spodní stranu. 
 

DOPORUČUJEME K PRODUKTU